Tapety, które układa się na ścianie mają zwykle bardzo dużo wzorów. W Krakowskich sklepach dostępne są najróżniejsze rodzaje tapet na ścianę. Wszystkie z nich mają kolory tęczy, z których możesz wybrać te najbardziej odpowiadające do twojego typu pomieszczeń.

Ścienne tapety mogą być zrobione z różnych materiałów. Jedne wykonane są ze zwykłego papieru, drugie natomiast ze sztucznego tworzywa. Wzory jakie można uzyskać poprzez złączenie techniki układania tapet oraz malowania pędzlem zadziwiają nawet największych artystów. Bardzo ciekawy efekt widziałem w Krakowie uzyskany poprzez wytapetowanie wokół okna, a następnie malowanie pozostawiając jednocześnie delikatne smugi na początkowych warstwach framugi.

Tapety można kupić w wielu sklepach Krakowa. Do wyboru mamy całą ich masę. Nasze ściany po wybraniu odpowiedniego wzoru nabiorą smaku. Niewątpliwie ścienne tapety potrafią dawać bardzo ładny efekt. Zwiększa się on jeżeli oprócz tapetowania wykonamy delikatne malowanie.

W czasie wymiany tapet przydałoby się zmienić wystrój zewnętrzny. Biorąc pod uwagę Kraków okna są tutaj bardzo stare i brzydkie. Uważam, że warto jest je wymienić na te z materiału PCV. Jest on trwały, a okna wykonane w tej technice nie przepuszczają zimnego powietrza.