Rekomendowane hotele w Krakowie

Widok na krakowski rynek - Grupa Hoteli WAM

Kraków, jako jedno z najczęściej odwiedzanych polskich miast, posiada bardzo bogatą ofertę noclegową. To typowo turystyczne i jednocześnie magiczne miasto, które jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających gości.

Kraków słynie z przepięknych, luksusowych hoteli, z których korzystają nie tylko biznesmeni, ale także wielkie, światowe sławy. Wśród nich jest Hotel Royal, zlokalizowany przy krakowskim Rynku. Znakomita lokalizacja obiektu sprzyja zwiedzaniu i korzystaniu z okolicznych atrakcji. Jest to piękny i zabytkowy hotel, z bardzo bogatą tradycją i ciekawą bazą noclegową, ponadto jest wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród hotelarskich.

Kolejnym, niebywale luksusowym hotelem w tym pięknym mieście jest Hotel Stary. Tego miejsca nie da się zapomnieć, nie da się też przejść obok niego obojętnie. To pięciogwiazdkowy obiekt, nagrodzony w renomowanym, paryskim konkursie Prix Villégiature, w którym uzyskał tytuł najpiękniejszego hotelowego wnętrza w Europie. Hotel posiada dwie części – historyczną i nowoczesną, które idealnie ze sobą współgrają. Dodatkowo każdy pokój urządzony jest z wielki smakiem i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Aranżacje hotelu wykonane z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, są pełne elegancji i uroku, który jest charakterystyczny dla zabytkowego i magicznego Krakowa.

Równie wyjątkowym, krakowskim obiektem, jest pięciogwiazdkowy Hotel, zlokalizowany przy ulicy Kanonicznej, która jest niezwykle urokliwą uliczką średniowiecznej części miasta. Budynek posiada ogromną wartość historyczną, a zebrane w nim dzieła sztuki cieszą oko wyjątkowych gości. Wiele elementów hotelu zostało odrestaurowanych, więc jest on niewątpliwą perełką architektoniczną na hotelowej mapie polskich obiektów. Hotel to nie tylko zabytkowe miejsce, ale jednocześnie hotel najwyższej klasy, oferujący swoim gościom obsługę na najwyższym, europejskim poziomie.

W Krakowie funkcjonuje wiele interesujących obiektów, a ich wybór jest zależny od oczekiwań gości oraz zasobności ich portfela. Jedno jest pewne – jeśli klienta stać na najwyższą jakość, warto skorzystać z oferty hoteli zabytkowych, których wnętrza pozwolą zakochać się w Krakowie i poczuć magię tego cudownego miasta. Zapewne czas spędzony w zabytkowych obiektach najwyższej klasy na długo pozostanie w pamięci gości, którzy z chęcią będą wracać do tak urokliwych i nastrojowych, hotelowych wnętrz.

Brak możliwości komentowania.