Reklama na samochodzie, w dzisiejszych czasach, wciąż jest bardzo dobrą promocją danej firmy. Bez samochodu trudno jest się dzisiaj obejść, a samochód obklejony reklamą wciąż zwraca na siebie uwagę. Pracownicy danej firmy poruszając się samochodem znajdują się niejednokrotnie w wielu miejscach i w wielu miejscach samochód obklejony folią reklamową zwraca na siebie uwagę.

IDEALNA PROMOCJA

Firmy, które stawiają na bezpośredni kontakt ze swoimi klientami wiele zyskują oklejając samochody reklamą. Jest to idealny sposób na autopromocję firmy, który niesie ze sobą wiele korzyści.

Reklamowa folia na samochód to jednorazowy wydatek, w taką reklamę inwestuje się tylko raz, a skutki jej widoczne na samochodzie są przez długi czas. Dodatkowo gdy mowa jest o samochodach firmowych reklama zwraca się bardzo szybko. Dana firma i jej produkty lub usługi są widoczne tak samo jakby były umieszczone na bilboardzie lub reklamowym plakacie.
Samochody ciągle przemieszczają się, często stoją w korkach, prawie zawsze zwracają na siebie uwagę. Zatem informacja na nich zapisana dociera do sporej grupy odbiorców.

Oklejenie samochodów reklamą nie wymaga specjalnych pozwoleń, nie ma potrzeby opłacania wymaganych abonamentów. Taka reklama jest widoczna na firmowym samochodzie i znacznie podnosi, także, prestiż danej firmy.

ROZPOZNAWALNOŚĆ NASZEJ FIRMY

Reklama na samochodzie, firmowym lub takim, którego właściciel przyjął naszą reklamę na swój samochód, w bardzo szybkim czasie pozwala by nasza firma stała się rozpoznawalna. Wszystkie dane naszej firmy zapisane na samochodach są czytelne i łatwo wpadają w pamięć. Warto jest wiedzieć by reklama samochodowa nie była reklamą przytłaczającą, by wszystkie dane były czytelne i łatwo widoczne.

Logo firmy, wszelkie jej dane, identyfikująca kolorystyka – to wszystko pozwala na łatwą i szybką identyfikację. Samochodowa reklama to reklama mobilna, taka, która bezpośrednio dociera do ogromnego grona potencjalnych klientów, nawet do takich, którzy nigdy nie znaleźliby danego bilboardu reklamującego naszą firmę.

CopyShop Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 1 =