Puste przejazdy i wolne przebiegi

Puste przejazdy i wolne przebiegi - ComfortClass

W dzisiejszych czasach autokary i busy podróżują najczęściej wraz z pasażerami. Kierowcy zostają wraz z turystami na miejscu i wracają z nimi do miejsca rozpoczęcia podróży. Zdarzają się jednak sytuację w których to przewóz osób wykonywany jest wyłącznie w jedną stronę, a droga powrotna odbywa się właśnie na zasadzie tzw. „pustego przejazdu”.

Czym są puste przejazdy?

Puste przejazdy, to coraz popularniejsza w naszym kraju forma transportu osób, która przygotowana została przez przewoźników z myślą o tych osobach, które potrzebują profesjonalnego i taniego transportu wyłącznie w jedną stronę. Klienci, którym uśmiechną się los mogą sporo zaoszczędzić na transporcie, który zwłaszcza na dłuższych trasach może być naprawdę kosztownym wydatkiem.

Jakie korzyści dają puste przejazdy?

Jak łatwo się domyśleć największą korzyścią dla pasażerów jest w pierwszej kolejności atrakcyjna cena. Bardzo często w przypadku wolnych przejazdów nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty związane bezpośrednio z dojazdem od miejsca zakończenia wcześniejszego przejazdu. Bardzo dużym plusem tego rozwiązanie jest również olbrzymia oszczędność czasu oraz nerwów. Osoby, które chcą skorzystać z dobrodziejstwa pustych przejazdów, mogą praktycznie w ostatniej chwili zdecydować się na podróż. Jest to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, kiedy to nasz dotychczasowy przewoźnik po prostu nas zawiódł i nie możemy skorzystać z jego usług. Warto wspomnieć również i o tym, że u wielu przewoźników podczas rezerwacji pustego przejazdu z bardzo dużym wyprzedzeniem istnieje również możliwość negocjacji cen.

Zaplanowany transport osób

Jak pokazują najnowsze statystyki w dzisiejszych czasach tylko jeden na dziesięciu kierowców nie wykonuje pustych przejazdów. Jak łatwo się domyśleć nie w pełni załadowany pojazd to znacznie mniejsza opłacalność przejazdu, co wiąże się oczywiście z olbrzymimi stratami dla firm. W internecie można znaleźć bardzo wiele profesjonalnych serwisów online, dzięki którym można znaleźć wielu potencjalnych klientów, którzy pomogą wypełnić puste przejazdy, dzięki czemu można maksymalizować transport osób.

Brak możliwości komentowania.