Poradnia rehabilitacyjna w Krakowie- gdzie się udać?

Życie z przeszywającym bólem, który ani myśli ustąpić jest niczym jadowity wąż. Nigdy nie wiesz, kiedy zaatakuje i czego możesz się po nim spodziewać. Na szczęście istnieją placówki, w których umieją sobie radzić z tak trudnym przeciwnikiem, jakim jest przenikliwy ból. Jednym z takich miejsc jest poradnia rehabilitacyjna w Krakowie Openmedical.

Jaki rodzaj usług proponuje wspomniana poradnia?

Poradnia specjalizuje się w usuwaniu bólu, którego podłoże nie jest do końca ustalone. Najczęściej wynika ono z różnych przeciążeń, chorób narządu ruchu, zmian zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, urazów powypadkowych czy zmian neurologicznych. Mówiąc najogólniej – Centrum rehabilitacji Openmedical pomaga osobom cierpiącym z powodu nadmiernego napięcia mięśni. Przypadłość ta jest nie tylko bolesna, ale i bardzo dokuczliwa, gdyż ogranicza ruchomość niemal wszystkich stawów. Fizjoterapeuci, by choć w minimalnym stopniu ulżyć pacjentom stosują różnorodne techniki rehabilitacji.

Jedną z nich jest suche igłowanie. Zabieg ten polega na nakłuwaniu igłami podobnymi do tych, których używa się przy akupunkturze. Igłowanie pomaga zlokalizować źródło bólu i zmniejszyć uciążliwe dolegliwości. W tej poradni rehabilitacyjnej korzysta się również z wszelkich terapii, których podstawę stanowi lecznicze światło. Lasery, prądy, lampy magnetyczne i rozgrzewające to podstawa każdej terapii eliminującej ból. Oprócz zabiegów fizykoterapii ważne są też masaże, ćwiczenia manualne i kontakt z pacjentem. Nie jest tajemnicą, iż w walce z bólem istotna jest również psychika. W niektórych przypadkach dolegliwości bólowe mają podłoże psychosomatyczne.

Dlaczego warto udać się właśnie do Openmedical?

Po pierwsze dlatego, iż jest to największa poradnia rehabilitacyjna w Krakowie i w związku z tym posiada największe wyposażenie. Po drugie, gdyż panuje tam miła i przyjazna atmosfera i pacjent czuje się tam, jak w domu. Po trzecie poradnia ta posiada wykwalifikowaną kadrę medyczną, do tego można skorzystać z lekarzy wszelkich specjalności. Zaletą Openmedical jest też to, że czas oczekiwania na wizytę jest stosunkowo krótki i to odróżnia ją od konkurencji.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + dwadzieścia =