Najsławniejsi celebryci i ich wesela w pałacach.

Choć ślub i wesele jest raczej uroczystością dość intymną, a dodatkowo czasem spędzanym w rodzinie, to jednak nadal z chęcią śledzimy to, na jakie trendy oraz rozwiązania zdecydowali się w tej materii celebryci. Życie znanych ludzi jest dla nas na tyle interesujące, że niejednokrotnie decydujemy się na korzystanie z ich pomysłów i rozwiązań, aby nadać swojemu ślubowi i weselu nieco blichtru.

To z kolei sprawia, że coraz więcej wesel odbywa się w pałacach – głównie dlatego, ze również celebryci bardzo często decydują się na takie właśnie rozwiązanie. Pałace te stają się później niezwykle popularne, za czym idzie również wyższa cena dla zwykłego śmiertelnika. Sprawdźmy jednak, jakie najsłynniejsze celebryckie pary zorganizowały swoje wesela właśnie w pałacowych salach.

Gwiazdy zagraniczne

Jedno z najgłośniejszych wesel pałacowych przygotowali Elizabeth Hurley i Arun Nayar – aktorka i milioner hinduski, obecnie już po rozwodzie. Dlaczego najgłośniejsze wesele? Cóż, głównie dlatego, że wesela były dwa. Pierwsze odbyło się w Anglii, na zamku Sudelley, w typowo anglikańskiej oprawie. Drugi ślub z weselem zorganizowany były w hinduskim stylu w pałacu Umaid Bhawan.

Gdzie indziej, aniżeli w sławnym pałacu Buckingham miało odbyć się wesele książęcej pary? Tam właśnie, po zaślubinach w opactwie Westminster, odbyła się uroczystość weselna w ramach jej oficjalnej części w przypadku ślubu Kate i Williama – następców tronu Wielkiej Brytanii. Cała oprawa kosztowała niebagatelną sumę 20 milionów funtów, ale – co ciekawe – rodzice panny młodej nie zgodzili się, aby koszt ten pokryło, jak dotychczas państwo, i sami wyłożyli część sumy. Obywatele płaci zaś tylko za ochronę podczas trwania uroczystości – cały dzień.

Polscy celebryci

Cezary Pazura i Edyta Zając w 2009 roku zdecydowali się nie tylko na wesele, ale i cały ślub w pałacu. Wybrali na tę okazję pałac Śmiłowice pod Krakowem, zaś przyjęcie weselne zorganizowane zostało nie tylko w sali balowej, ale również… restauracyjnej oraz w ogrodzie, gdzie przygotowano specjalne namioty dla gości. Całość udałą się na tyle dobrze, że goście bawili się do białego rana, a na stołach nie zabrakło dowożonego ciągle jedzenia.

W 2015 roku natomiast znany piłkarz, pomocnik Legii Warszawa, Kuba Kosecki postanowił zorganizować przyjęcie weselne w pałacu po ślubie z modelką, Aleksandrą Chlebicką. Całość przygotowana została w pałacu Rozalin, na całej jego posesji, a wśród gości znaleźli się zarówno piłkarze i gwiazdy świata sportowego, jak i znani politycy.

Brak możliwości komentowania.