Ślub – jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu. Trzeba sobie uświadomić, że chyba przez całe życie nie będzie takiego dnia, który będziemy równie miło wspominać. Dzieci – ich narodziny to zupełnie inna kategoria. Ślub to coś cudownego, magicznego, wspaniałego, przepełnionego miłością, co…trzeba bardzo dokładnie zaplanować.

Pierwsze co musicie zapamiętać, to czas. Aby zorganizować naprawdę perfekcyjny ślub, to jest Wam potrzebne dużo czasu, bowiem na odpowiednie sale, czy też na ogrody jest bardzo duże obłożenie. Nikt nie będzie czekał na to, aż Wy będziecie chcieli za tydzień powiedzieć sobie TAK przed urzędnikiem/kapłanem. Musicie odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie miejsce, gdzie urządzicie ślub oraz wesele. Warto objechać wszystkie pałacyki, które macie w swoim pobliżu (lub te nawet dalej położone), gdzie na pewno znajdziecie fantastyczne miejsce, na całe wydarzenie.

Ślub w pałacu cieszy się ostatnio sporą popularnością. Jeżeli chcecie iść zgodnie z panującą modą, to również musicie o tym pamiętać, że pałacowa uroczystość to coś fajnego i modnego. Drugą sprawą w tym temacie jest fakt, że są to bardzo klimatyczne miejsca, gdzie panuje wspaniała i magiczna atmosfera. Trzecią sprawą jest to, że na ogół takie miejsca są znacznie oddalone od zgiełku i wielkiego hałasu, a więc nic nie będzie Wam przeszkadzało podczas całej uroczystości.

Ślub w plenerze, w ogrodzie pałacowym to jeszcze lepszy pomysł, bowiem cała uroczystość może odbyć się na świeżym powietrzu, przy pięknym słońcu lub nawet o zachodzie słońca. Wy, jako Państwo Młodzi ustawieni przy urzędniku/kapłanie, na tle zachodzącego słońca, to naprawdę fantastyczny widok. Do tego nie będziecie musieli za bardzo myśleć o wystroju, ponieważ za tło całej zabawy będzie robił ogród. Z łatwością ustawicie krzesła dla Waszych gości, którzy na pewno będą cieszyli się taką oryginalną i niebanalną uroczystością.

Wesela na salach powoli stają się już oklepane. Lepiej zorganizować taką uroczystość pałacowo – plenerową, która pozostanie w Waszej pamięci do końca życia.

 

Ślub i wesele w Pałacu Domaniowskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + seventeen =