Obecnie nie ma konieczności planowania dalekiej podróży, by cieszyć się z udanego urlopu. Warto wiedzieć, że zaledwie 50 kilometrów od Zakopanego i 80 kilometrów od Krakowa znajdują się Spytkowice. Jakich atrakcji można się spodziewać we wspomnianej miejscowości?

Doskonała baza wypadowa oraz wszystkie atrakcje na miejscu

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Spytkowice są idealnym miejscem dla wszystkich osób, które są zainteresowane, by odpocząć z daleka od miejskiego zgiełku. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba ludzi jest zainteresowana delektowaniem się pięknymi widokami czy spędzaniem urlopu w aktywny sposób. Należy mieć świadomość, że okolice obfitują w liczne szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności. Bardzo dobrym przykładem może być Małopolski Szlak Papieski. Z kolei dla miłośników aktywności sportowych i atrakcji przyrodniczych przygotowano trasy na bieganie, rower oraz spacer. Do Spytkowic można wybrać się na weekend, a także dłuższe wakacje. W licznych kompleksach goście będą mieli na miejscu praktycznie wszystko, czego im potrzeba.

Stok Spytkowice

Kolejnym świetnym rozwiązaniem może być wybranie się z rodziną lub znajomymi na wyciąg narciarski Spytkowice. Wspomniana opcja ma znacznie większą liczbą atutów, niż mogłoby się wydawać. Osoby zainteresowane nie muszą posiadać własnego sprzętu narciarskiego. Można bowiem skorzystać z profesjonalnej wypożyczalni znajdującej się przy stoku. Firma posiada w swoim asortymencie wszystko, co niezbędne, by można było cieszyć się aktywnym wypoczynkiem.

Godny uwagi jest fakt, że podczas sezonu punkt jest otwarty od poniedziałku do niedzieli. Jest to zatem świetna informacja dla wszystkich osób, które mogą sobie pozwolić na odpoczynek w weekend. Oczywiście wypożyczyć można zarówno narty, jak i cały sprzęt przeznaczony do jazdy na nartach. Wypożyczalnia oczywiście zatrudnia profesjonalistów, którzy będą w stanie doradzić nawet najbardziej wymagającym klientom. Można również wypożyczyć sprzęt do innych sportów zimowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − three =