Imprezowy wieczór w Szczecinie

Co dzieje się w Szczecinie, kiedy wszystkie wycieczkowe statki zawiną do portu, operowe spektakle zakończy burza oklasków, a drzwi muzeum zamknie nocny stróż? Jak w każdym dużym mieście tutaj także można się wyszaleć. Szczecin w zakresie imprezowym może pochwalić się naprawdę rozbudowanym zapleczem. Liczne kluby, dyskoteki, puby i muzyczne kafejki gwarantują w mieście niezwykłe spędzenie każdej nocy.

Osobiście, choć od szalonej i dzikiej dyskoteki czy upojnego wieczoru w klubie preferuję raczej książki i kocyk, na wakacjach lubię poszaleć. Jako bardzo wybredny klient znalazłam kilka miejsc, w które warto zajrzeć. Szczecińska mapa klubów i pubów rozwija przed turystami głodnymi wrażeń niezliczone ilości możliwości.

Najlepiej wybrać się w okolice centrum miasta, gdzie wśród działających za dnia sklepów, kafejek i galeryjek znaleźć można niezwykle wysublimowane miejsca z muzyką na żywo lub zabawowe kluby i pomniejsze dyskoteki dla fanów muzyki tanecznej. Kilka wesołych miejsc z dobrym zaopatrzeniem znaleźć można w okolicy ul. Królowej Jadwigi lub na Placu Batorego, gdzie w niewielkiej odległości znaleźć można kilka klubów z naprawdę dobrą atmosferą do tańca i zabawy.

Szczecin, jako miasto po trosze uniwersyteckie, ma w zanadrzu dla młodych turystów miejsca przeznaczone wyłącznie dla studentów. Liczne dyskoteki i kluby usytuowane w obrębie campusów uczelnianych również cieszą się dużą popularnością.

Nie brakuje w Szczecinie również miejsc cieszących się sławą luksusowych lokali. W kilku dzielnicach miasta znajdziemy kluby nocne z najwyższej jakości obsługą gości i najlepszą muzyką. To właśnie w te miejsca każdej nocy zaglądają wielbiciele dobrego whiskey i spektakularnych imprez. Ostrzegam jednak, że aby do nich wejść mężczyzna musi wyglądać nienagannie, a kobieta jak przysłowiowy milion dolarów.

Jeśli planujemy pobawić w Szczecinie kilka dni warto zaopatrzyć się w dobry i tani nocleg.

Brak możliwości komentowania.