Dla kilku województw ferie dobiegły już końca, dla wielu jednak błogie lenistwo jest jeszcze przed nimi. Nie warto jednak marnować czasu na bezczynne spędzenie go przed ekranem telewizora czy komputera. Warto więc przekonać swoje pociechy, aby wykorzystać czas wolny na wspólne spędzenie czasu w sposób aktywny. Ciekawym pomysłem jest wyjazd w poszukiwaniu zimy, która w tym roku w większości rejonów Polski nie dotarła. Co zatem powiedziecie na Zakopane? Jakie atrakcje czekają tam na dzieci i co warto zobaczyć?

Ferie w Zakopane – moc możliwości

Chyba każdy z nas choć raz był w Zakopanym i doskonale wie, na czym polega fenomen tego miejsca. Klimatyczne uliczki, zapierające dech w piersiach widoki i pyszne oscypki to kilka z wielu powodów, dla których warto wybrać się do tej wspaniałej, zimowej stolicy naszych gór. Nie tylko zimą, ale i o każdej porze roku czeka na nas tam mnóstwo atrakcji, jednak to właśnie w mroźne dni miejsce to ma największy urok. Wspólny spacer po Krupówkach, wjazd i podziwianie widoków na Gubałówce czy Kasprowym Wierchu to kilka z wartych rozważenia opcji. Wyjazd podczas ferii zimowych nie mógłby jednak obyć się także bez szaleństw na stoku. Jeździsz na nartach lub desce snowboardowej, a może chcesz nabyć tą umiejętność lub zachęcić do tego dzieciaki? To najlepszy moment na pierwsze kroki w pokonywaniu najróżniejszych tras, nie czekaj do kolejnej zimy!

Czym najlepiej wybrać się na ferie do Zakopanego?

Poza pociągiem lub prywatnym autem dobrym rozwiązaniem jest bus. Jeśli jedziemy w większej, zorganizowanej grupie, do czego gorąco zachęcamy, warto zdecydować się na wynajęcie busa. Nie ma nic lepszego dla naszych pociech, jak wyjazd nie tylko z rodzicami, ale także z bliskimi kolegami czy koleżankami ze szkolnej ławki. Dzięki temu wyjazd ten będzie niezwykle radosny i dostarczy wielu niezapomnianych wspomnień!

Sprawdź: ComfortClass - Wynajem autokarów

Wśród firm oferujących wynajem busów coraz częściej spotkać się można z dbaniem o komfort i bezpieczeństwo podróży, co jest ogromnie dla nas – rodziców – ważne. Pojazdy są nowoczesne i czyste, standardem jest też dostęp do WI-FI – co z pewnością spotka się z ogromnym entuzjazmem dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one + eight =